Ideal bir yıldızlı otel arıyorsanız, Şehrin stresi ve kalabalıklığından uzaklaşmak, doğa ile başbaşa kalmak, organik olarak üretilmiş ürünlerden yemek, bol oksijen ile yeşillikler içerisinde ve yaz sıcağının bunaltıcı havasından kurtulup serinlemek isterseniz! Eftelya ideal bir otel; Tam size göre...

Güvenli Turizm Belgemiz
 11 Ocak 2021

Eftelya Otel’in en yüksek önceliği, misafirlerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın sağlığı, güvenliği ve emniyetidir. Bu konuda Covid-19 Güvenli Turizm Sertifikamızı Aldık.


Değerli Misafirimiz

Eftelya Otel olarak, kurulduğumuz günden bu yana, sağlığınız ile ilgili bütün gereklilikleri uluslararası standartlarda eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Uygulamalarımız TSE (Türk Standartları Enstitüsü )tarafından her ay denetlenmekte ve sertifikalandırılmaktadır.
Evrensel boyutta yaşanmakta olan koronavirus (COVID-19)’un yaratmış olduğu bu zorlu günlerin üstesinden birlikte gelmek için işletmelerin önlemlerini en üst düzeyde almaları gerekliliğinin bilincindeyiz.

Neler yapıyoruz?

•    Mevcutta kullanılan ve uygulanılan hastalıklardan korunma (POSİ) prosedürü, koronavirüs (COVID-19) açısından güncellenerek otelimize ulaştırılmış ve uygulamasına hızla geçilmiştir.
•    Otel çalışanlarımızı ve ekiplerimizi bilinçlendirici virüsten korunma yöntemleri işyeri hekimlerimiz tarafından aktarılmıştır.
•    Tesislerimizdeki genel alanların temizlik ve dezenfeksiyon sıklıkları artırılmıştır.
•    Misafirlerimizin temas ettikleri tüm alan ve yüzeyler sıklıkla dezenfekte edilmektedir.
•    Yeme ve içme hizmeti sunduğumuz tüm alanlarda mevcut gıda güvenliği uygulamalarımız devam etmektedir.
•    Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı başta olmak üzere, konu ile ilgili ulusal ve uluslararası tüm otoriteler kesintisiz olarak takip edilmekte ve kurum içi bilgilendirmelerimiz yapılmaktadır.
•    Tüm tesislerimizdeki el dezenfektan istasyonu sayıları artırılmıştır.

Uygulamalarımızı güncellemeye devam edeceğimizi bilgilerinize sunar, sağlıklı günler dileriz.