Ideal bir yıldızlı otel arıyorsanız, Şehrin stresi ve kalabalıklığından uzaklaşmak, doğa ile başbaşa kalmak, organik olarak üretilmiş ürünlerden yemek, bol oksijen ile yeşillikler içerisinde ve yaz sıcağının bunaltıcı havasından kurtulup serinlemek isterseniz! Eftelya ideal bir otel; Tam size göre...

Restaurant

Değerli Misafirlerimiz;
Eftelya Otel ve İskenderoğlu Steak (ET), Balık Restaurant çalışanları adına restaurantımıza hoş geldiniz.

Misafirlerimize şık, bakımlı ve hoş bir atmosferde hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Mekanımızda bulacağınız Türk Mutfağı, Güney Amerika'nın ET mutfağı ile meşhur ülkelerinden Arjantin ve Meksika'nın seçkin yemeklerini tattığınızda sayısız dostlarınıza tavsiye edebileceğiniz lezzetleri sizlere sunmaktan mutluluk duyarız.

Meşhur Türk Mutfağımızın iskender kebabını, İskenderoğlu lezzet ayrıcalığı ile (özel bonfile etten yapılmış) sizlere samimi olarak tavsiye ederiz.

Ayrıca sizlerin mekanımızda bulacağınız İtalyan Mutfağı ile meşhur olan spagetti ve diğer makarna çeşitlerimiz de mevuttur.

Eftelya Otel ve İskenderoğlu Restaurant'ımızı tercih ettiğiniz için sizlere çok teşekkür ederiz.

Eftelya Otel'in bünyesinde hizmet veren İskenderoğlu Steak Restaurant'ın iyi donanımlara sahip bir mutfağı vardır. Kahvaltıların oldukça zengin; göze ve damak tadına hitap edebilmesine özen göstermekteyiz. Değişik yörelerden peynir çeşitleri, ev reçelleri, organik bal, zeytin çeşitleri, kuru meyveler, çay ve kahve çeşitleri sunulanlardan bazılarıdır... Kahvaltınızı restoranda, bahçede, teraslarda ya da odanızın konforunda alabilirsiniz.

Dünya mutfağından da seçme lezzetlerin bulabileceğiniz restaurantımızda eşsiz bir lezzet deneyimi yaşayacaksınız.

Yemekler Akçakoca'nın zaten meşhur olduğu organik sebze ve meyvelerin ve de yörede toplanan doğal ot çeşitlerinin kullanımı ile hazırlamaktayız. Balık, Et , kümes hayvanları bölgede günlük taze temin edilmektedir. Otelimizde konaklamalar oda ve kahvaltı olarak fiyatlandırıldığı için, öğlen ve akşam yemekleri ekstradır...

Aynı zamanda Akçakoca, yöresel köy sofraları ile de meşhur olduğundan konuklarımız için alternatif yeme içme seçenekleri sunmaktadır.